Söz 48. Bölüm Fragmanı

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Söz 48. bölüm fragmanı bölüm yayınlandıktan hemen sonra Star TV ile aynı zamanda burada yayınlanacaktır. Söz dizisinin merak edilen yeni bölüm fragmanlarını her hafta kesintisiz olarak buradan seyredebilirsiniz. Söz  yeni bölümüyle Pazartesi akşamı tüm heyecanı ile ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Türkiye için büyük bir tehdit oluşturan Derman kendisine gelen emir ile yolunu tutuklu olan Ateşe ‘ye çevirecektir. Yabancı devlet yetkililerin dur emrine rağmen Ateşe’yi yetkililerin elinde kurtarmayı başaran Derman büyük terör eylemi hazırlığına girişir.


Reklamlar

Resmi evrakları Ankara’ya ulaştırmayı başaran Erdem, Ataşe ve Derman’ın eteklerinin tutuşmasına sebep olmuştur. Derman’ın kaçış planı sebebiyle Yavuz kapana kısılmış büyük bir çatışmaya girmek üzeredir. Erdem ise her ne pahasına olursa olsun Yavuz’u kurtarmak için elinden geleni yapmaya başlamıştır. Derman ve Ataşe’nin Medusa ve Terör örgütleriyle bağlantılarının ortaya çıkmasına ramah kala tüm eylemleri hızlandırma kararı alırlar.

Medusa planını engellemek için Agah kendisini öne atar ve kimliğinin deşifre olmasını sağlar. Babasının hayatından endişe duyan Yavuz ise babasından bir işaret beklemektedir. Agah’ın yıllardır biriktirdiği operasyonlar, kirli insanların bilgileri ile alakalı dosyanın da Ankara ulaştırılması için Erdem ve Yavuz birlikte hareket ederler.


Reklamlar

Derman kimliği deşifre olmasıyla artık Medusa planını hızlandırmak için Ateşe ile birlikte kafa kafaya verirler. yaralı halde teröristlerden kaçmayı başaran Yavuz ve Bahar ormanda kaybolurlar ve buldukları bir kulübeye sığınırlar. Yavuz’un yaralarını sarmakta Bahar’a kalmıştır. Burada kaldıkları zaman boyunca Bahar ile Yavuz aralarındaki buzları eritmek için bir fırsat bulurlar.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.